Titles you rated
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Secret ReunionRated ★ 4.0
SaltRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 5.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 3.5