Movies
Ratings
517
Into the MirrorRated ★ 0.5
Starship TroopersRated ★ 3.5
The Blue LagoonRated ★ 2.5
The RaidRated ★ 3.5
SkyscraperRated ★ 3.5
R.I.P.D.Rated ★ 3.5
Insidious: Chapter 3Rated ★ 3.5
Hunter KillerRated ★ 4.0
Jack Reacher: Never Go BackRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.5
Men in Black InternationalRated ★ 3.5
Mechanic: ResurrectionRated ★ 4.0
Re-startRated ★ 3.5
Gemini ManRated ★ 4.0
Central IntelligenceRated ★ 3.5
GoosebumpsRated ★ 2.5
Red NoticeRated ★ 4.0
SpectralRated ★ 3.5
Bad Boys for LifeRated ★ 3.0
PolarRated ★ 3.5