Series
Ratings
31- Damn Good CompanyRated ★ 5.0
Delicious GuysRated ★ 4.0- Toy SoldiersRated ★ 5.0
Steel Troops Season 1Rated ★ 4.5- Toy Soldiers 2Rated ★ 5.0
Tong: MemoriesRated ★ 3.5
Begin Again Season 1Rated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Solitary GourmetRated ★ 4.0- Magic Kid MasuriRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 3.5
All InRated ★ 4.5- The Adventures of Sherlock HolmesRated ★ 4.5