Movies
Ratings
128
The Bucket ListRated ★ 4.5
Dead SilenceRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 3.0
AnnabelleRated ★ 2.5
Crimson PeakRated ★ 3.5
Killer ToonRated ★ 3.0
Nanny McPheeRated ★ 4.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
The PianistRated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 4.0
Modern TimesRated ★ 4.5
The PiperRated ★ 3.5
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 4.0
Angels & DemonsRated ★ 3.5
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
Ghost HouseRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0