Titles you rated
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 2.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 5.0
Man on the EdgeRated ★ 4.5
The PiratesRated ★ 4.5
Night at the MuseumRated ★ 4.5
My PaparottiRated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0
Our TimesRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.5