Movies
Ratings
23
Billy ElliotRated ★ 3.0
Bad EducationRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 3.5
SonatineRated ★ 4.5
The Eichmann ShowRated ★ 3.0
T2 TrainspottingRated ★ 3.0
Ad AstraRated ★ 4.0
DogvilleRated ★ 5.0
A Serious ManRated ★ 3.5
Requiem for a DreamRated ★ 4.5
The Lives of OthersRated ★ 4.0
Annie HallRated ★ 5.0
Our Little SisterRated ★ 5.0
Days of Being WildRated ★ 4.0
ShopliftersRated ★ 4.0
Take ShelterRated ★ 4.0
ViceRated ★ 3.5
AmélieRated ★ 4.0
The Death of StalinRated ★ 4.5
The House That Jack BuiltRated ★ 4.0