Titles you rated
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.0
AntebellumRated ★ 3.0
Licorice PizzaRated ★ 2.5
EncantoRated ★ 3.5
House of GucciRated ★ 2.5
Promising Young WomanRated ★ 3.5
Last Night in SohoRated ★ 3.0
Dear Evan HansenRated ★ 5.0
The French DispatchRated ★ 3.5
SebergRated ★ 3.0
Ex MachinaRated ★ 4.0
AnnetteRated ★ 3.0
DuneRated ★ 3.5
The Bacchus LadyRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.0
NomadlandRated ★ 3.5
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 3.5
Free GuyRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
In the HeightsRated ★ 3.5