Series
Ratings
105
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 0.5
My Unfamiliar FamilyRated ★ 3.5
The Nokdu FlowerRated ★ 3.5
Movie RoomRated ★ 4.5- Grey's AnatomyRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 2.0
MindhunterRated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 3.5
A Love So BeautifulRated ★ 2.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 2.5
Still 17Rated ★ 3.0
Familiar WifeRated ★ 3.0
Desperate HousewivesRated ★ 3.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 2.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 2.0
Baek Hee Has ReturnedRated ★ 4.0
Beating AgainRated ★ 3.0
White ChristmasRated ★ 2.0