Movies
Ratings
18
Crazy/BeautifulRated ★ 3.5
Blue ValentineRated ★ 3.0
A Happy EventRated ★ 5.0
The DUFFRated ★ 4.0
The Last SongRated ★ 5.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 5.0
The Princess DiariesRated ★ 4.5
Someone SpecialRated ★ 5.0
Woody Allen: A DocumentaryRated ★ 5.0
One DayRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
Warm BodiesRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
LolitaRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0