Titles you rated
The ManipulatedRated ★ 1.0
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Shop of the LampRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Baby ReindeerRated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.0
Skip and LoaferRated ★ 3.5
Poker FaceRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.5
Oshi no KoRated ★ 3.5
Hell's ParadiseRated ★ 3.5
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.0- 데스노트Rated ★ 5.0
- 데스노트Rated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0