Movies
Ratings
399
Fantastic FourRated ★ 3.5
The Forbidden KingdomRated ★ 3.5
HitmanRated ★ 3.0
The RaidRated ★ 4.5
The Karate KidRated ★ 3.0
The Expendables 3Rated ★ 4.0
Barefoot GibongRated ★ 3.0
Chinese ZodiacRated ★ 3.0
Ender's GameRated ★ 3.0
Battle: Los AngelesRated ★ 3.0
Slow VideoRated ★ 3.0
The Mortal Instruments: City of BonesRated ★ 2.0
Mr. Magorium's Wonder EmporiumRated ★ 3.5
Step Up 3DRated ★ 5.0
Heart is...Rated ★ 4.0
The TuxedoRated ★ 3.0
The Spiderwick ChroniclesRated ★ 3.0
YouthRated ★ 2.5
Bridge to TerabithiaRated ★ 2.0
A Hard DayRated ★ 3.5