Series
Ratings
15
7th Grade Civil ServantRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 4.5
Kimchi Cheese SmileRated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5
Emperor Wang GunRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
CSI: NYRated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
JumongRated ★ 4.0
High KickRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5