Movies
Ratings
283
ExhumaRated ★ 4.0
6/45Rated ★ 3.5
One DayRated ★ 3.0- Even if This Love Disappears From the World TonightRated ★ 3.0
The AnchorRated ★ 3.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
The Family ManRated ★ 4.0
Blue JasmineRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
EternalsRated ★ 3.5
I Can SpeakRated ★ 3.5
SinkholeRated ★ 2.5
Lady MacbethRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
Hard HitRated ★ 3.5
To All the Boys: Always and ForeverRated ★ 3.5
To All the Boys P S I Still Love YouRated ★ 3.5
MoxieRated ★ 4.0
Night in ParadiseRated ★ 3.0