Series
Ratings
58
I Am SoloRated ★ 4.0
Work Later, Drink NowRated ★ 4.5
Forecasting Love and WeatherRated ★ 4.0
The Office Blind DateRated ★ 4.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 5.0
Thirty-NineRated ★ 4.5
Emily in ParisRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
Work Later, Drink NowRated ★ 4.5
Dead to Me Season 2Rated ★ 4.0
Dead to MeRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0- 5minstealer: High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
My MisterRated ★ 5.0
Emily in ParisRated ★ 4.0
Lovestruck in the CityRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5
The PenthouseRated ★ 4.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.5