Titles you rated
Predator: BadlandsRated ★ 2.0
EscapeRated ★ 3.0
The Last CastleRated ★ 4.0
A House of DynamiteRated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 3.0
FlightRated ★ 3.5
Smile 2Rated ★ 1.0
The NorthmanRated ★ 4.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 4.5
RattlesnakeRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 4.0
NocturnalRated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 4.0- VirusRated ★ 3.5
Wall to WallRated ★ 3.5
When a Stranger CallsRated ★ 3.0
6/45Rated ★ 3.5
The MatchRated ★ 4.0
BrickRated ★ 3.0