Titles you rated
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.5
The Invisible GuestRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 2.0
My Blueberry NightsRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Spring Bears LoveRated ★ 2.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
CloserRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 3.5
VenomRated ★ 2.5
Tasha Tudor: A Still Water StoryRated ★ 3.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 4.0
On Your Wedding DayRated ★ 2.0
The Spy Gone NorthRated ★ 4.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.0