Titles you rated
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 3.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5- The CravingsRated ★ 3.0
NARUTORated ★ 3.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.5- Deux Yeoja Season 1Rated ★ 2.5
72 Seconds Season 2Rated ★ 3.0- Secret Crushes Season 1Rated ★ 3.5
Secret Crushes Season 2Rated ★ 2.5
The Ordinary Life of Ms. O Season 3Rated ★ 5.0
Queen of the RingRated ★ 3.5
My Shy BossRated ★ 2.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 2.5
GoblinRated ★ 3.5- 72 Seconds Season 3Rated ★ 3.0
- Beautiology101Rated ★ 3.5
- Banana Actually Season 2Rated ★ 4.5
- The Cravings - Temple StayRated ★ 3.5