Series
Ratings
99
Band of BrothersRated ★ 5.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World! Season 2Rated ★ 5.0
Mob Psycho 100Rated ★ 5.0- 원피스 3기Rated ★ 5.0
- 원피스 2기Rated ★ 5.0
The Legend of the Condor HeroesRated ★ 1.0
Just YouRated ★ 0.5
One PieceRated ★ 5.0- 다큐프라임 - 민주주의Rated ★ 1.0
Wakako zake Season 1Rated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
Please Love The Useless MeRated ★ 5.0
BromanceRated ★ 0.5
The Heroic Legend of ArslanRated ★ 5.0
Sound of the DesertRated ★ 1.0