Titles you rated
Maid Sama!Rated ★ 5.0- Yona of the DawnRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 4.5
My Fair LadyRated ★ 3.5
Thank YouRated ★ 5.0
High School King of SavvyRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Attic CatRated ★ 4.5
Temptation of WifeRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
DoctorsRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5