Titles you rated
American PsychoRated ★ 3.5
The Room Next DoorRated ★ 3.5
Kinda PregnantRated ★ 3.0
AftersunRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.5
Coyote UglyRated ★ 2.0
Secret WindowRated ★ 2.5
FlightplanRated ★ 3.5
You Don't Know JackRated ★ 3.5
Red EyeRated ★ 3.5
Mr. NobodyRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
Kramer vs. KramerRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 3.5
The Kite RunnerRated ★ 4.0
The Age of AdalineRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 3.5
Life or Something Like ItRated ★ 3.0