Titles you rated
UnnaturalRated ★ 4.5
Legal High 2Rated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.5
Buzzer BeatRated ★ 3.5
The Locked Room MurdersRated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 3.5
Rich Man, Poor WomanRated ★ 4.0
Natsume Yujin-choRated ★ 4.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 3.5
RememberRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Kuroko's BasketballRated ★ 3.5
Kuroko's BasketballRated ★ 3.5- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
Partners for JusticeRated ★ 3.5
Kuroko's BasketballRated ★ 4.0