Titles you rated
The Emperor: Owner of the MaskRated ★ 5.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 5.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
Save MeRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 3.0
While You Were SleepingRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0- DEATH NOTERated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 5.0