Movies
Ratings
692
Wallace & Gromit: A Grand Day OutRated ★ 4.0
Rules of DatingRated ★ 2.0
RamboRated ★ 4.0
The PunisherRated ★ 2.5
Punisher: War ZoneRated ★ 1.5
The Lone RangerRated ★ 0.5
The EyeRated ★ 0.5
[REC]²Rated ★ 2.5
Ghost ShipRated ★ 3.5
Paranormal Activity 4Rated ★ 1.0
GremlinsRated ★ 3.5
ItRated ★ 0.5
Paranormal Activity 3Rated ★ 1.5
The Texas Chainsaw Massacre: The BeginningRated ★ 2.0
Annabelle: CreationRated ★ 3.0
Final Destination 5Rated ★ 1.5
PandorumRated ★ 3.0
Horror Stories 2Rated ★ 2.0
Saw IVRated ★ 2.5
HostelRated ★ 1.0