Series
Ratings
50
Beyond the BarRated ★ 1.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
I Remember YouRated ★ 4.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 3.5
Flower of EvilRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 4.0
Capital ScandalRated ★ 4.0
Painter of the WindRated ★ 5.0- DamoRated ★ 4.5
- DoubtRated ★ 3.5
Not OthersRated ★ 4.0
Work Later, Drink NowRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Nevertheless,Rated ★ 2.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.0
Bridgerton Season 2Rated ★ 2.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 2.5
Gossip GirlRated ★ 1.5