Titles you rated
England Is MineRated ★ 4.0
JokerRated ★ 5.0
The ShiningRated ★ 5.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.0
LetoRated ★ 4.5
Cobain: Montage of HeckRated ★ 4.5
MicrohabitatRated ★ 4.5
BurningRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 4.0
Vanilla SkyRated ★ 4.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.5
50/50Rated ★ 5.0
Jealousy Is My Middle NameRated ★ 2.5
The World of UsRated ★ 2.5
3-IronRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0
PrometheusRated ★ 4.5
Miles AheadRated ★ 2.5