Movies
Ratings
163
The SuspectRated ★ 4.0
Crows Zero IIRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 2.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 2.5
PandoraRated ★ 3.5
Big MatchRated ★ 2.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 2.5
I Am Number FourRated ★ 3.5
LoganRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 2.5
The WolverineRated ★ 3.5
Into the StormRated ★ 3.5
Ip ManRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 1.5
Friend : The Great LegacyRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 3.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 2.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
Pacific Rim: UprisingRated ★ 2.5