Series
Ratings
31
The Seven Deadly SinsRated ★ 4.5
Dragon Ball ZRated ★ 5.0- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 4.0
School 2017Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Doctor StrangerRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 3.0
Tokyo GhoulRated ★ 5.0
Save MeRated ★ 4.0
Jeon Woo ChiRated ★ 3.0
Digimon TamersRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 3.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0