Titles you rated
DownfallRated ★ 3.0- Isle of SnakesRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
Decalogue III.Rated ★ 3.5- Coffee And CigarettesRated ★ 3.5
Stranger Than ParadiseRated ★ 4.0
Dekalog: TwoRated ★ 4.0
Dekalog: OneRated ★ 5.0
A Short Film About KillingRated ★ 4.5
Swallowtail ButterflyRated ★ 5.0
MovingRated ★ 4.5
VideodromeRated ★ 3.5
The Godfather: Part IIRated ★ 4.5
The GodfatherRated ★ 4.5
RatcatcherRated ★ 3.0
The Thief and the CobblerRated ★ 4.0
Funny GamesRated ★ 4.0