Titles you rated
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Battle: Los AngelesRated ★ 2.0
Taxi DriverRated ★ 3.5
Band of OutsidersRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
Meet Joe BlackRated ★ 3.0
Perfect DaysRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.5- AmbubaggingRated ★ 3.0
Evil Does Not ExistRated ★ 4.0
DogtoothRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 4.0
A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.0
SonatineRated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.5