Titles you rated
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.5
The Last 10 YearsRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 4.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
The Big ShortRated ★ 4.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 5.0
Ford v FerrariRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 3.5
JokerRated ★ 5.0
What a Man WantsRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
UsRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 4.5