Series
Ratings
45
One Punch ManRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
Solo LevelingRated ★ 3.5
Recipe for FarewellRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 3.0
Slam DunkRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 5.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0