Movies
Ratings
245
SoulRated ★ 3.5
CatsRated ★ 2.0
Knives OutRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 3.5
Bring the Soul: The MovieRated ★ 5.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.5
Love Yourself in SeoulRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 2.5
Toy Story 4Rated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
UpRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 3.0
Little ForestRated ★ 3.5
Hit-and-Run SquadRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 2.5