Series
Ratings
33
Mr. SunshineRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.5
For You in Full BlossomRated ★ 3.0- Dragon ZakuraRated ★ 3.0
Producing NobutaRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Sweet 18Rated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
New Journey to the West Season 4Rated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 3.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
PastaRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 3.0
SkinsRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.0