Titles you rated
Nobody Loves MeRated ★ 4.0
Barking Dogs Never BiteRated ★ 2.5
BilitisRated ★ 3.5
Two Moon JunctionRated ★ 2.5
MidsommarRated ★ 2.5
HereditaryRated ★ 2.5
HamletRated ★ 5.0
1917Rated ★ 2.5
UsRated ★ 3.0
The Lovers on the BridgeRated ★ 3.0
OkjaRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 3.5
Vampire Hunter D: BloodlustRated ★ 3.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
Reservoir DogsRated ★ 3.0
SuspiriaRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
DefaultRated ★ 2.0