Movies
Ratings
76
Long Live the KingRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 3.5
Will You Be ThereRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 3.0
If OnlyRated ★ 3.0
Run-OffRated ★ 5.0
Lights OutRated ★ 2.5
Annabelle: CreationRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 5.0
The FivesRated ★ 3.0
Atomic BlondeRated ★ 3.0
Lump of SugarRated ★ 5.0
Hacksaw RidgeRated ★ 4.5
I Am Number FourRated ★ 4.0
The MayorRated ★ 3.5- Highway StarRated ★ 3.5
ConfessionRated ★ 3.0
The HimalayasRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 3.0