Titles you rated
Love UntangledRated ★ 4.0
About FamilyRated ★ 4.5
The Wild RobotRated ★ 4.5
Chungking ExpressRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
FirefightersRated ★ 3.5
PicnicRated ★ 3.5
A Man of ReasonRated ★ 2.0
UprisingRated ★ 3.5
RememberRated ★ 4.0
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5- Holy PunchRated ★ 3.0
Granny's Got TalentRated ★ 2.5
BarbieRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 4.0
Mission: PossibleRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
SmugglersRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.0