Titles you rated
Shopaholic LouisRated ★ 3.5
Oh My VenusRated ★ 2.5
The Sound of Your HeartRated ★ 5.0
EntertainerRated ★ 2.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 5.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 3.0
High School King of SavvyRated ★ 3.5
Angry MomRated ★ 5.0
Delicious GuysRated ★ 5.0
Squad 38Rated ★ 3.5
My Father is StrangeRated ★ 4.0
Plus Nine BoysRated ★ 5.0
Dear Fair Lady Kong ShimRated ★ 2.5
Master of StudyRated ★ 5.0
Yong PalRated ★ 2.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 5.0
IRISRated ★ 0.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 1.0
Marriage, Not DatingRated ★ 5.0