Titles you rated
Class of LiesRated ★ 3.0
The Best Moment To Quit Your JobRated ★ 4.0
Like OttersRated ★ 1.5- HolidayRated ★ 3.5
- Kkot, Daman Ttaeneujeun Sarange GwanhayeoRated ★ 4.0
BloodhoundsRated ★ 4.5- FriendsRated ★ 4.0
The StainRated ★ 3.5
PrismRated ★ 3.5
QueenmakerRated ★ 2.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5- Look Back in AngerRated ★ 4.0
- School 2Rated ★ 3.5
- School Season 1Rated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 4.0
SandglassRated ★ 5.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.0
ExtracurricularRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0