Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5- You Will Die After Six HoursRated ★ 0.5
Woman of the HourRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 3.5
HopelessRated ★ 1.5- PilotRated ★ 3.0
EscapeRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
Mission: CrossRated ★ 2.0
Troll FactoryRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
BarbarianRated ★ 3.0