Series
Ratings
62- RAP:PUBLICRated ★ 3.5
Baby ReindeerRated ★ 4.0
Girls Band CryRated ★ 3.5- 백종원의 레미제라블Rated ★ 3.0
- Bloody Game Season 3Rated ★ 3.5
- 여왕벌게임Rated ★ 3.5
- DoubtRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5- The FrogRated ★ 3.0
- Love Like a K-DramaRated ★ 3.5
더 인플루언서Rated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
American NightmareRated ★ 3.0
The Movies That Made UsRated ★ 4.0
Physical: 100 Season 1Rated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 2.5
D.P. Season 2Rated ★ 2.5
Oshi no KoRated ★ 4.0
Black Mirror Season 6Rated ★ 2.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5