Titles you rated
AnnetteRated ★ 4.5
The Green KnightRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.0
Wonder Woman 1984Rated ★ 3.0
Samjin Company English ClassRated ★ 3.5
PeninsulaRated ★ 2.0
The World of UsRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
I Am a HeroRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.0
The Big ShortRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.0
MoneyRated ★ 1.5
Hit-and-Run SquadRated ★ 2.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 2.5
AquamanRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.0