Movies
Ratings
296
1917Rated ★ 5.0
JokerRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
One Missed CallRated ★ 3.5
BurningRated ★ 4.0
MementoRated ★ 5.0
Billy ElliotRated ★ 4.0
Stranger Than FictionRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 3.0
DrumlineRated ★ 3.5
AcceptedRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.5
School of RockRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 3.5
Rocky BalboaRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.5
Horror StoriesRated ★ 3.0
Transformers: The Last KnightRated ★ 2.0