Titles you rated
Love UntangledRated ★ 2.5
After EverythingRated ★ 1.0- Love ResetRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 4.0
Purple HeartsRated ★ 2.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 3.5
Pretty WomanRated ★ 3.5
Nothing SeriousRated ★ 3.0
BarbieRated ★ 3.5
Love at First SightRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 3.5
Killing RomanceRated ★ 2.5
Mrs. Harris Goes to ParisRated ★ 3.0- DreamRated ★ 3.0
Semantic Error: The MovieRated ★ 3.0- Someday or One DayRated ★ 2.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 2.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0