Movies
Ratings
711
GodzillaRated ★ 4.0
10,000 BCRated ★ 3.5
Hansel & GretelRated ★ 4.0
The InvasionRated ★ 4.0
On the Occasion of Remembering the Turning GateRated ★ 3.0
The Last StandRated ★ 4.0
Anacondas: The Hunt for the Blood OrchidRated ★ 3.0
Good Luck ChuckRated ★ 3.0
Public EnemiesRated ★ 3.0
Twilight GangstersRated ★ 3.0
Olympus Has FallenRated ★ 3.0
Killer EliteRated ★ 3.5
HannaRated ★ 3.0
Horror Stories 2Rated ★ 3.5
Paranormal Activity 3Rated ★ 3.5
Le Grand Chef 2: Kimchi BattleRated ★ 3.0
11 A.M.Rated ★ 3.0
Monsters vs. AliensRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 5.0
The GreyRated ★ 3.0