Titles you rated
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.5
Hello, SchoolgirlRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 3.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 2.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 5.0
My Tutor FriendRated ★ 3.0
RideRated ★ 3.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 3.5
Nicholas on HolidayRated ★ 2.5
20 Once AgainRated ★ 2.0
The Wedding RingerRated ★ 2.0
SHIVA, Throw Your LifeRated ★ 2.5- Talking ArchitectRated ★ 2.5
Stuart Little 2Rated ★ 2.5
Maundy ThursdayRated ★ 4.5
Stuart LittleRated ★ 3.5