Titles you rated
Big Momma's House 2Rated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
Princess MononokeRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
SawRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
TakenRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0