Titles you rated
Peter PanRated ★ 5.0
The Jungle BookRated ★ 5.0
Arthur and the InvisiblesRated ★ 4.0
RobotsRated ★ 4.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 5.0
Atashin'chi the MovieRated ★ 4.0
Legend of the Guardians: The Owls of Ga'HooleRated ★ 4.0
Patema InvertedRated ★ 4.0
The Truth BeneathRated ★ 2.5
PadakRated ★ 3.5
From Up on Poppy HillRated ★ 5.0
Mr. Magorium's Wonder EmporiumRated ★ 4.5
FrankenweenieRated ★ 5.0
StardustRated ★ 3.5
The Princess and the FrogRated ★ 5.0
The CroodsRated ★ 4.5
PocahontasRated ★ 5.0
Porco RossoRated ★ 5.0
EpicRated ★ 4.5
Peter PanRated ★ 4.5