Titles you rated
Jojo RabbitRated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 3.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 3.0
Samjin Company English ClassRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.0
BombshellRated ★ 4.0
Terminator: Dark FateRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 2.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 3.0
DangalRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.0