Series
Ratings
37
Queen of MysteryRated ★ 3.0
Person of Interest Season 4Rated ★ 3.0
Person of Interest Season 2Rated ★ 3.0
Person of Interest Season 1Rated ★ 3.0
UnnaturalRated ★ 5.0
Last FriendsRated ★ 3.0- Flower Shop Without a RoseRated ★ 3.5
Friends Season 1Rated ★ 4.0- ヴォイス〜命なき者の声〜Rated ★ 3.0
Code BlueRated ★ 2.0- エンジンRated ★ 3.0
HERORated ★ 4.0
Public Affairs Office in the SkyRated ★ 4.5
Good Luck!!Rated ★ 4.0
Orange DaysRated ★ 5.0
Ai Nante Irane Yo, NatsuRated ★ 4.0
PastaRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 4.0- Auction HouseRated ★ 5.0
GalileoRated ★ 4.0