Titles you rated
CocoRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 3.5
The PrestigeRated ★ 4.0
Puss in BootsRated ★ 3.0
CinderellaRated ★ 2.5
MaleficentRated ★ 3.0
Wonderful NightmareRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Death BellRated ★ 2.0
Volcano HighRated ★ 3.5
White ChicksRated ★ 3.5
I, RobotRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 3.0